O mně

Pokud by v mém životě existovala činnost, kterou dělám opravdu dlouho a pořád mě baví stejně, je to kreslení. Už jako malá jsem si bez pastelek nedovedla představit den. Nikdy jsem kresbu ani malbu nestudovala, ale od školky až do univerzitních let jsem vystřídala řadu kroužků a kurzů s kreslením spojených.

Kresbě portrétů se věnuju už přes 15 let. Baví mě to pořád, protože člověk se neustále zdokonaluje a vyvíjí. A hlavně mě těší, že svými malými dílky můžu udělat radost někomu dalšímu. V době, kdy si člověk může cokoliv koupit je kreslený obrázek trochu speciální. Je do něho vložených spousta hodin práce a nemůžete si ho jen tak doma vytisknout na tiskárně. Je to originální dárek a potěší i člověka, který už si koupil všechno.

Nejradši ze všeho kreslím asi děti, protože se tak rychle mění. Člověk se ani nenaděje a jsou velké. Ráda zhotovím i portrét domácího mazlíčka – pejska, kočky, aby vám tak mohl zůstat na očích, i když už není mezi vámi. Taky mě baví svatební fotografie, momentky ze života nebo koláže. Ne vždy totiž máte fotku, kde jsou všechny osoby spolu. To můžeme obrázkem napravit.

Mimo kreslení portrétů se taky věnuju akvarelu. Občas maluju zvířata, krajinu, portréty známých osobností nebo nejrůznější ilustrace. To jen tak pro radost, ať je trochu změna. Spolupracuju i na projektu deskových her Školní hry, který se věnuje vzdělávání dětí v matematice, angličtině, ale třeba i volbě povolání. To je kreativní práce, která má smysl a moc mě baví.

Pokud hledáte originální dárek pro vaše blízké, budu moc ráda, když se mi ozvete. Bydlím sice v Olomouci, ale obrázky rozesílám po celé republice. K jejich vytvoření mi stačí fotka v mailu – gazdova.veronika@seznam.cz. Budu se těšit 🙂

Kontakt:

Fb – https://www.facebook.com/GazdArt

Instagram – https://www.instagram.com/gazdovaveronika/

Ahoj, já jsem Veronika. Při kreslení mě zatím nikdo nefotil, ale ráda se s vámi podělím alespoň o úsměv 🙂